اخبار برگزیده

فم-پی، ابزار دفع ادرار سرپایی برای بانوان

فمپی، ابزار دفع ادرار سرپایی برای بانوان


به هنگام مسافرت، کوهنوردی، ورزش، خرید و یا در شهر هنگامی که مجبور به نشستن در توالت های عمومی هستید که بسیار ناخوشایند و غیر بهداشتی است، یا زمانی که در خارج از شهر با فقدان سرویس بهداشتی مناسب مواجه هستید. و نیز بانوان باردار یا ی که برای نشستن بر روی توالت بعلت جراحی، دردهای استخوانی یا مفصلی دچار مشکل هستند، اینک فِمپی را در اختیار دارند.

ویژگی های فِمپی: این محصول بینظیر از مواد سیلیغیر آلرژی زای مرغوب و انعطاف پذیر از مواد سیلی حساسیتی که در ساخت کاتترهای پزشکی بکار می روند ساخته شده است و بسیار بادوام درای پنج سال گارانتی شرکت دو کبوتر طلایی می باشد تا بیشترین کارایی و ایمنی را داشته باشد. این نوآوری ایتالیایی دارای لبه های گرد و نرم بوده تا در زمان اتصال به بدن، به پوست حساس بانوان آسیب نرساند و همچنین شکل و فرمی ارگونومیک متناسب با اندام بانوان دارد تا راحتی فوق العاده ای را برای کاربر فراهم سازد. فمپی، به سادگی با آب یا با آب و صابون مایع پاک و تمیز می شود.

رکورد فروش فمپی: بیش از یکصد میلیون نفر در سراسر دنیا از محصول فِمپی استفاده کرده اند. این نوآوری هزاره سوم یکی از پرفروش ترین محصولات کمپانی ایتالیایی فِمپی می باشد و از سال 2013 توسط متخصصین و ارولوژیست ها در سراسر جهان تجویز شده است.

نکات مهم:

هنگام خرید دقت داشته باشید که مدت اعتبار گارانتی Five Year Warranty، نام تجاری فِمپی FEMPEE و نام کمپانی ایتالیایی فِمپی FEMPEE.CO.IT بر روی بدنه آن حک شده باشد.

طرز صحیح نگاه داشتن فِمپی به صورت زیر است.قیمت سراسری فمپی بدون لوازم جانبی نظیر کیف مخملی و دستمال مرطوب فقط شانزده دلار آمریکا حدود 580000 ریال ایرانی می باشد. البته بهای ریالی این محصول وارداتی ممکن است با نوسانات نرخ دلار حواله و هزینه حمل و نقل تغییر یابد.

فمپی، همراه همیشگی بانوان: این ابزار سودمند دارای لوازم جانبی نظیر یک کیف شیک مخملی مخصوص بوده تا بانوان بتوانند آنرا همیشه همراه خود داشته باشند. لایه داخلی این کیف مخملی نیز آنتی باکتریال و جاذب آب است. متقاضیان می توانند جداگانه این کیف را به همراه یک دستمال مرطوب طبیعی به قیمت ده دلار آمریکا حدود 380000 ریال ایرانی از پخش سراسری دو کبوتر طلایی تهیه فرمایند.

مراکز مجاز فروش: توزیع کننده جهانی فمپی پخش سراسری دو کبوتر طلایی می باشد. لذا جهت تهیه این محصول فقط با واحد پشتیبانی شبانه روزی پخش سراسری دو کبوتر طلایی 00982188317156 تماس حاصل فرمائید تا لیست داروخانه ها و مراکز مجاز فروش این محصول را دریافت نمائید. ضمنا می توانید درخواست خود را از طریق پست الکترونیکی SALES@FEMPEE.IR نیز برای ما ارسال فرمائید.

سلامت و تندرست باشید!

The FEMPEE Portable Female Urination Device Urinary Aid System allows women to pee while standing up without undressing...  WWW.FEMPEE.CO.IT


فم-پی، ابزار دفع ادرار سرپایی برای بانوان

فم-پی، ابزار دفع ادرار سرپایی برای بانوان

فم-پی، ابزار دفع ادرار سرپایی برای بانوان

 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها